درباره ما

  1. خانه
  2. »
  3. درباره ما

با رشد فناوری‌های نوین و ارائه انواع خدمات به شکل آنلاین به ویژه در دهه ۹۰ شمسی، لازم بود که صنایع مختلف بتوانند به فراخور نیاز، خدمات مناسب آنلاین را به ذی‌نفعان و زنجیره ارزش خود ارائه نمایند. صنعت بیمه نیز نه تنها از این مهم مستثنی نبود بلکه با ورود استارتاپ‌های حوزه اینشورتک از اواسط دهه ۹۰، ضرورت ورود جدی به این حوزه بیش‌ازپیش بر ایشان نمایان گردید. برخی از مشکلات جدی‌ که در آن سالیان گریبان شرکت‌های بیمه را گرفته بود در حوزه‌های ذیل خلاصه می‌شد:

موارد بالا خدمات آنلاین مناسب در صنعت بیمه را با چالش جدی مواجه کرده بود. مواردی که بخش بزرگی از آنان همچنان نیز در صنعت بیمه به عنوان نقاط ضعف وجود دارند.

در این میان وجود سامانه‌ای که بتواند از سویی با سامانه‌های جامع بیمه‌گری رایج صنعت به صورت مناسب ارتباط گرفته و از سویی دیگر نقاط ضعف ذکر شده را پوشش دهد، به عنوان یک راهکار اساسی توسط خبرگان و متخصصان صنعت برای رفع این مشکلات در نظر گرفته شد.

از این رهگذر در سال ۱۳۹۷، سامانه همراز بیمه رازی توسط مدیریت فناوری اطلاعات وقت بیمه رازی، آقای محمد رنجبر و ریاست اداره توسعه نرم‌افزار آن، آقای محمودرضا افرا طراحی و توسعه داده شد. ماحصل این تلاش به شکل مدرن‌تر و جامع‌تر در سال ۱۴۰۰ در شرکت بیمه دی تحت عنوان پلتفرم خدمات دیجیتال بیمه‌ای طنین (با نام تجاری دی‌دار) خود را نشان داد و در قالب شرکت نو ره ‌اندیشان تیسا با مدیریت عامل آقای رنجبر و ریاست هیئت مدیره آقای افرا استمرار یافت.

شرکت نو ره‌ اندیشان تیسا، در حال حاضر جمعی متشکل از نخبگان صنعت فناوری اطلاعات کشور را در خود جای داده که به ارائه خدمات مختلف در این حوزه مشغول هستند.

این خدمات از حوزه راهکارهای فناوری اطلاعات در صنعت بیمه آغاز گردید و در حال حاضر با حفظ مزیت شرکت در این صنعت، با ارائه راهکارهای جدید به ویژه در صنایع مالی و حوزه فینتک با محوریت پرتال‌های سازمانی، توسعه سامانه‌های سفارشی، خدمات مشاوره کسب‌وکار و مشاوره فناوری اطلاعات ادامه یافته است.